Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Konditerijos pamoka netradicinėje aplinkoje

2017 02 23


 Vasario 23 d. Prekybos ir verslo skyriaus konditeriai (PK 16/2 gr.) ir profesijos mokytojos D. Vidugirienė, R. Daučionienė, S. Šimkaitienė vyko į UAB „Biržų duona“. Biržai – miestas, kuris saugo amžių paslaptis, istoriją bei gilias tradicijas. Viena tokių tradicijų yra duonos kepimas, todėl būsimų konditerių pagrindinis tikslas buvo susipažinti su duonos ir pyragų asortimentu, konditerijos gaminiais, moderniomis duonos gamybos technologijomis. Personalo vadybininkė Aurelija Duderytė papasakojo apie tai, kuo jie gyvena ir kodėl gaminiai – tokie ypatingi. Konditeriai sužinojo, kad UAB „Biržų duona” yra viena seniausių duonos kepyklų (duona kepama nuo 1953 metų), kasdien kepanti įvairius gaminius, kurie džiugina ne tik biržiečius, bet ir visą Lietuvą, netgi keletą užsienio šalių.
Šios kelionės metu taip pat buvo aplankyta viena gražiausių Lietuvoje, XVI a. menanti Radvilų pilis bei joje įsikūręs muziejus, taip pat vaikščiojant Širvėnos, seniausio dirbtinio ežero pakrante, mėgautasi nuostabiu vaizdu.
Nuoširdžiai dėkojame UAB „Biržų duonai“, kuri atvėrė savo duonos namų duris ir supažindino su didžiuoju duonos keliu, įvairiais jų skoniais ir paruošimo būdais.

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif