Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Socialinis projektas „Sušildykime širdis gerumu“

2016 12 23


Gruodžio 22 d. tęsiant „Kalėdinių puošmenų“ projektą, vykdytą Prekybos ir verslo skyriuje, profesijos mokytojai Virginija Gedmantienė, Kristina Butkuvienė, Ramūnas Snarskis, Mindaugas Bartkus ir PAO15 grupės mokinė Brigita Grėbliauskaitė bei Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo parapijos klebonas teol. lic. Saulius Paliūnas lankėsi Šiaulių miesto savivaldybės savarankiško gyvenimo namuose (Energetikų g. 20).
Šv. Kalėdos – stebuklų ir angelų metas, tad Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė, sveikindama socialinės įstaigos gyventojus, dovanojo kiekvienam iš jų mokinių ir mokytojų kurtas kalėdines puošmenas, kuriose svarbiausias – simbolinis angelas sargas, nešantis žinią – mokinių šventinius linkėjimus, o jaukumą ir šilumą kiekvienam skleis žvakučių liepsnelės. Taip pat gyventojams buvo dovanojami skyriaus bendruomenės kepti ir kunigo pašventinti kalėdaičiai.
Susitikimo metu pasakyta daug gražių, šiltų žodžių, palinkėta prasmingų ateinančių metų ir, žinoma, daug daug sveikatos, kurios labiausiai ir reikia šios įstaigos gyventojams. Profesijos mokytojas Mindaugas Bartkus ir mokinė Brigita Grėbliauskaitė dovanojo muzikinius sveikinimus.
Dovanos, nuoširdūs sveikinimai ir linkėjimai paliko neišdildomą įspūdį kiekvieno širdyje. Visi patikėjo, jog šv. Kalėdos – stebuklų metas.

 

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif