Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Draugo diena

2016 12 01


Lapkričio 30 dieną Prekybos ir verslo skyriuje organizuota Draugo diena. Tai renginys, skirtas padėkoti socialiniams partneriams už jų pagalbą, paramą, patarimus ir palaikymą.
Renginį pradėjo sopranas Diana Tiškovaitė atlikusi dainą „Kregždutės“. Visus susirinkusius bendruomenės vardu sveikino skyriaus vedėja Renata Veršinskienė ir pristatė dovaną – Advento patiekalų degustaciją.
Apie Adventą, Kūčių tradicijas priminė Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo parapijos klebonas teol. lic. Saulius Paliūnas. Dizaineris, kultūros – istorikas Vilius Puronas papasakojo apie istorinius tradicinius Advento patiekalus.
Svečiai buvo vaišinami aukštaičių, žemaičių, dzūkų ir suvalkiečių patiekalais, iš kurių renginio pabaigoje turėjo išrinkti skaniausią.
Viso vakaro metu skambėjo adventiškos giesmės, atliekamos D. Tiškovaitės, svečiai dalinosi, kaip mini Adventą, kaip švenčia Kūčias, kokius patiekalus gamina.
Renginio pabaigoje buvo išrinktas skaniausias patiekalas – dauguma pasisakė už neįprastus dzūkų burokėlių blynus ir tradicinį žemaičių kastinį.
 

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif