Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Praktinė paskaita „Pasitikėjimo ir savivertės stiprinimo dirbtuvės“

2016 10 12


Spalio 11 d. socialinio darbuotojo padėjėjo grupės I-II kurso mokiniai dalyvavo Šiaulių m. P. Višinskio bibliotekoje vykusioje praktinėje paskaitoje-seminare „Pasitikėjimo ir savivertės stiprinimo dirbtuvės“. Praktinės paskaitos tikslas – lavinti emocinio intelekto kompetencijas stiprinant pasitikėjimą savimi ir ugdant kritinį mąstymą. Seminarą organizavo ir vedė VšĮ „Juoda avis“ lektorės Laura Stumbraitytė ir Sigita Andriukevičiūtė.
Praktinės paskaitos metu dalyviai buvo supažindinti su keturiomis emocinio intelekto kompetencijomis, turėjo galimybę pajusti, kaip šios kompetencijos gali būti ugdomos ir kokią įtaką jos turi pasitikėjimo savimi ugdymui. Ugdytos šios emocinio intelekto kompetencijos: savęs suvokimas (gebėjimas suprasti ir įvardinti savo emocijas, objektyviai įvertinti savo stipriąsias bei silpnąsias savybes), savęs valdymas (gebėjimas valdyti savo emocijas bei kontroliuoti savo elgesį), santykių valdymas (gebėjimas užmegzti pozityvius tarpasmeninius santykius, valdyti ir išspręsti konfliktus), socialinis sąmoningumas (orientuotas į kitų žmonių supratimą, empatiją). Visos šios kompetencijos paskaitos metu buvo paaiškintos praktiniais pavyzdžiais iš įvairių gyvenimo sričių ir situacijų. Taip pat aiškesniam kompetencijų suvokimui naudoti patyrimai, leidžiantys pajusti emocinio intelekto įtaką bei svarbą.
Dalyvavę seminare mokiniai pažymėjo, jog lektorės privertė susimąstyti, kad gyvenime nėra žodžio „nežinau“, kiekvienas iš mūsų turime atsakymą į esamą klausimą, tik reikia savęs paklausti, nesivadovauti kitų nuomone ar patarimais. Visus žavėjo lektorių gebėjimas valdyti auditoriją, išsamūs pavyzdžiai iš praktinės veiklos bei paruoštos užduotys.
 

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif