Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg
mokykissiauliuose.jpg2015-2016 m. naujienos ir įvykiai

Vizitas

2016 03 30


 Kovo 30 dieną Prekybos ir verslo skyriuje lankėsi LR Seimo narys E. Žakaris, Europos parlamentarė Vilija Blinkevičiūtė ir Lietuvos atstovė Europos audito rūmuose Rasa Bedbergytė.
V. Blinkevičiūtė džiaugėsi lankydamasi Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriuje, sveikino pasirinkusius mokymąsi profesinėje mokykloje ir pabrėžė, kad požiūris į profesinį mokymąsi Lietuvoje keičiasi. Viešnia pasakojo apie savo darbą Europos parlamente, užimamas pareigas, kalbėjo apie Erasmus + projektus, jo naudą jaunimui.
R. Budbergytė taip pat papasakojo apie savo darbą Europos audito rūmuose, įsikūrusiuose Liuksemburge. Gyrė mokinių pasirinkimą mokytis profesinėje mokykloje ir siūlė turėti ne vieną, o kelias specialybes, kurios ateityje tikrai pravers.
Viešnios noriai atsakė į mokinių užduotus klausimus apie Lietuvos jaunimo emigraciją ir jos sustabdymą, apie Europos lėšų įsisavinimo problemas, sveikatos apsaugos problemas ir kt.
Atsisveikindamos viešnios linkėjo likti stipriems ir vieningiems sunkiu Europai laikotarpiu ir, žinoma, siekti profesijos, mokytis ir tobulėti.

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif
Ugdymas_nuo_kovo_30d.jpg
pagalba.jpg