Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg
mokykissiauliuose.jpg2015-2016 m. naujienos ir įvykiai

,,Bendrumo vakarienę"

2015 12 04


 Gruodžio 3 dieną Prekybos ir verslo skyrius prisidėjo prie tarptautinės akcijos ,,16 dienų be smurto prieš moteris" ir surengė ,,Bendrumo vakarienę", kurioje dalyvavo darnios šeimos. Renginio pradžioje liūdną statistiką pateikė Moterų veiklos inovacijų centro vadovė Salomėja Jasudienė. Statistika šokiruoja: kas 11 minučių pagalbos centras sulaukia skambučio dėl vykdomo smurto, per 2014 metus nuo smurto žuvo 53 moterys.
Po trumpos įžangos šeimos buvo pakviestos į skyriaus valgyklą, kur tuėjo atlikti numatytą užduotį - pagaminti vakarienę. Šeimoms padėjo konditerio specialybės mokiniai.
Kol šeimos šeimininkavo susirinkusi skyriaus bendruomenė diskutavo su renginio viešniomis: MVIC vadove S. Jasudiene ir psichologe D. Lapiniene. Buvo kalbama apie smurtą, kaip jo išvengti, ką daryti ir kur kreiptis patyrus smurtą ir t. t. Psichologė D. Lapinienė pristatė ir kartu su vyru išleistą knygą ,,Santuokos alchemija: menas būti dviese".
Baigiantis diskusijai į salę grįžo šeimos, nešinos pačių keptais kūčiukais. Jais vaišino visus susirinkusiu. O susėdusių prie puodelio arbatos šeimų buvo klausiama, kokia yra jų tvirtos, vieningos šeimos formulė. Ir tarsi susitarę, visi tvirtino: pagarba, tarpusavio supratimas, pasitikėjimas vienas kitu, mokėjimas išklausyti ir išgirsti.

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif
Ugdymas_nuo_kovo_30d.jpg
pagalba.jpg