Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Prekybos ir verslo skyrius

Vytauto g. 267, LT-76337 Šiauliai
Tel. (8 41) 52 36 56
Faks. (8 41) 52 36 56
El.paštas prekybos.sk@sprc.lt

facebookgrupei.jpg2015-2016 m. naujienos ir įvykiai

Tarptautinė verslo praktinių firmų mugė „Vilnius 2016“

2016 04 21


Balandžio 20 d. vyko jubiliejinė Tarptautinė verslo praktinių firmų mugė „Vilnius 2016“, kurios metu susitiko ir tarpusavyje varžėsi 38 praktinio mokymo firmos iš aukštųjų, profesinių ir bendrojo lavinimo mokyklų. Mugės metu kompetentinga komisija, kurią sudarė įmonių vadovai, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai, Simulith centro administracija, vertino mokinių ir studentų gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti, kūrybiškai įkurtus VPMF stendus, gebėjimą reklamuoti savo prekes ir paslaugas bei rinko geriausius savo srities vadybininkus. Iki mugės pradžios kiekviena VPMF vertinimo komisijai turėjo pristatyti sukurtą firmos radijo reklamą ir elektroninį pristatymą, kurie buvo vertinami atskirai.
VPMF „Šagrenė“ mugėje atstovavo prekybos įmonių vadybininko padėjėjo specialybės I ir II kurso mokiniai: Jolita Vitkauskaitė, Žyginta Špiliauskaitė, Irma Bieliauskaitė ir Henrikas Kiserauskas. Pasirinkta stendo tema: jaukus kambarėlis su paveikslais, kuriuose pavaizduoti įžymus žmonės bei meno kūriniai su odinių rūbų ir galanterijos detalėmis, bei supama kėdė, kuri simbolizavo patvarumą, komfortą, be to ji buvo skirta klientams įsiamžinti ir laimėti vertingų prizų. Tarptautinei VPMF mugei mokinius parengė profesijos mokytojas M. Bartkus.
Komisijos vertinimu VPMF „Šagrenė“ už stendo originalumą tarp bendrojo lavinimo ir profesinių mokyklų pelnė „Sidabrinės VPMF“ nominaciją. PĮVP14 grupės mokinė Jolita Vitkauskaitė komisijai įrodė, kad ji yra gera vadybininkė, ir buvo apdovanota „Geriausios vadybininkės“ diplomu. Be šių mugės metu gautų apdovanojimų VPMF „Šagrenės“ sukurta radijo reklama pelnė „Geriausios radijo reklamos“ nominacijos diplomą.
Džiaugiamės mokinių ir mokytojo pasiekimais, puikiu komandiniu darbu, kūrybiškumu. Dėkojame radijo reklamos bendraautoriui PEP15 grupės mokiniui Dovydui Sutkui už puikius profesinius gebėjimus.
 

ekskursija_po_skyriu.png
moodlemokslui.jpg
erasmus_wbl2.jpg
Ugdymo-karjera- centras.jpg
saugi_mokykla.gif
video_parastes.gif